آی گپ به کانال‌های جعلی اجازه فعالیت نمی‌دهد

ساخت وبلاگ
چکیده : پیام رسان آی گپ در راستای توسعه کانال‌های فعال در این پیام‌رسان، امکان رسمی کردن کانال‌ها (درج تیک آ... با عنوان : آی گپ به کانال‌های جعلی اجازه فعالیت نمی‌دهد بخوانید :
پیام رسان آی گپ در راستای توسعه کانال‌های فعال در این پیام‌رسان، امکان رسمی کردن کانال‌ها (درج تیک آبی در کنار نام کانال) را فراهم کرد.
پیام‌رسان آی گپ به کانال‌های   جعلی     اجازه     فعالیت   نمی‌دهد، یکی از اهداف اصلی پیام‌رسان بومی آی گپ توسعه مستمر و دسترسی راحت کاربران به اطلاعات مورد نیازشان است. در همین زمینه آی گپ امکان رسمی کردن کانال ها (درج تیک آبی در کنار نام کانال) را فراهم کرده است.


بر همین اساس مدیران کانال‌های خبری و تجاری می‌توانند از طریق ارائه اطلاعات مورد نیاز به روابط عمومی پیام‌رسان آی گپ، درخواست رسمی شدن کانال خود را ارائه کنند و اجازه فعالیت کانال های جعلی با نام مشابه را ندهد.


یک راه ساده‌تر برای رسمی کردن کانال این است که به وبلاگ آی گپ مراجعه و با مطالعه شرایط احراز و ثبت مشخصات شخصی، ایمیل و شناسه کاربری، کانال رسمی خود را ثبت کنید. این امکان در حال حاضر برای همه کانال‌ها و بات‌های آی گپ فراهم شده است.


لازم به توضیح است تیک آبی (تایید رسمی) فقط به کانال‌ها و بات‌ها (با شناسه منحصر به فرد) اعطا خواهد شد. لذا شماره تلفن و یا شناسه کاربری که به عنوان مخاطب تعریف شده است، قابلیت دریافت تیک آبی را نخواهند داشت. همچنین تا چند روز آینده شرایط حذف کانال‌های جعلی و بازگرداندن آن به صاحبان اصلی کانال‌ها انجام خواهد شد.


از سال ۲۰۰۹ اکثر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، پینترست و فیسبوک به مرور این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده اند تا جلوی سواستفاده افراد سودجو را بگیرند.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 12 دی 1397 ساعت: 14:38