گوشی Honor 10 Lite می‌تواند ۸۹ ساعت روشن بماند

ساخت وبلاگ
چکیده : تست باتری گوشی Honor 10 Lite مشخص کرده است که این گوشی می‌تواند تا ۸۹ ساعت &nbs... با عنوان : گوشی Honor 10 Lite می‌تواند ۸۹ ساعت روشن بماند بخوانید :
تست باتری   گوشی   Honor 10 Lite مشخص کرده است که این گوشی می‌تواند تا ۸۹   ساعت     روشن     بماند  .
گوشی Honor 10 Lite می‌تواند ۸۹ ساعت روشن بماند ، همزمان با معرفی یک محصول توسط شرکت سازنده آن، رسانه‌های زیادی خود را برای مرور کردن مشخصات این گوشی و انجام دادن تست‌های مختلف آماده می‌کنند تا پس از انجام تست‌ها، گزارش آن را در اختیار عموم قرار دهند. طی آزمایش‌های انجام شده روی گوشی جدید آنر یعنی Honor 10 Lite، این گوشی عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. آخرین تستی که روی این گوشی انجام شده است، تست باتری آن بوده که میزان روشن ماندن گوشی در زمان استفاده‌های متفاوت از آن را نشان می‌دهد.


این گوشی درست مانند گوشی‌های هم‌خانواده خود دارای یک باتری با ظرفیت ۳۴۰۰ میلی‌آمپر ساعت است در نتیجه می‌توان انتظار داشت که نتیجه‌ای شبیه به برادران خود داشته باشد. نتیجه آزمایش‌های انجام شده روی Honor 10 Lite جالب به نظر می‌آمد. این گوشی در حالت مکالمه 3G بسیار بهتر از Honor 10 ظاهر شد. به غیر از این، طول زمان استفاده از اینترنت و پخش کردن ویدئو تقریبا نزدیک به یکدیگر بودند. با مقایسه جمعی امتیاز‌های باتری این گوشی می‌توان گفت که عمر باتری Honor 10 Lite خوب و تا حدی بالاتر از کلاس خود است.


بر اساس این تست‌ها، Honor 10 Lite در هنگام استفاده به صورت چندرسانه‌ای تا ۸۹ ساعت روشن خواهد ماند. با این وجود، در صورت استفاده مداوم از این گوشی برای مکالمه 3G، این گوشی تا ۲۸ ساعت و ۱۶ دقیقه روشن خواهد ماند. هنگام استفاده از اینترنت، Honor 10 Lite تا ۱۰ ساعت و ۳۷ دقیقه و هنگام پخش ویدئوی مداوم تا ۱۱ ساعت و ۱۵ دقیقه روشن خواهد ماند.


متأسفانه این دستگاه قادر به پشتیبانی از هیچ نوع فناوری شارژ سریع نیست و آداپتور شارژ آن روی دستگاه نشان می‌دهد که باتری آن از برق ۵ ولت و ۲ آمپر پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب با ۳۰ دقیقه شارژ کردن باتری این دستگاه، تنها ۳۳ درصد ظرفیت آن پر خواهد شد.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 10 دی 1397 ساعت: 15:01