بروزرسانی هم‌‌زمان بله و تلگرام، قابلیت جدید پیام‌رسان داخلی

ساخت وبلاگ
چکیده : قابلیت و جدید وی با نام «همگام‌ساز» به پیام‌رسان بله اضافه شده است که توسط آن می‌توان محتوای تلگر... با عنوان : بروزرسانی هم‌‌زمان بله و تلگرام، قابلیت جدید پیام‌رسان داخلی بخوانید :

قابلیت و جدید وی با نام «همگام‌ساز» به پیام‌رسان بله اضافه شده است که توسط آن می‌توان محتوای تلگرام و بله را هم‌زمان بروزرسانی و کرد.
بروزرسانی هم‌ زمان بله و تلگرام، و دستاورد قابلیت جدید پیام رسان داخلی و، پیام رسان بله، نرم‌افزاری است که علاوه بر داشتن امکانات یک شبکه اجتماعی از قبیل: ارسال پیام، ارسال تصویر، ویدئو و صوت، تشکیل گروه یا کانال و... ، دارای ویژگی‌هایی است که با استفاده از آن می‌توانید کارهای مربوط به امور بانکی را نیز انجام دهید. توسعه‌دهندگان این پیام رسان داخلی به تازگی یک بروزرسانی جدید برای آن ارائه کرده‌اند.

نام این قابلیت جدید که به «بله» اضافه شده «هم‌گام‌ساز» است. با «هم‌گام‌ساز» بله، کاربران کانال‌دار می‌توانند بدون آن که وقت بیشتری بگذارند، مخاطبان بیشتری جذب کنند. با فعال‌کردن بازوی هم‌گام‌ساز، هم‌زمان با آپلود کردن محتوا در تلگرام، کانالتان در بله نیز بروزرسانی خواهد شد. در واقع، محتوای شما هم‌زمان در دو پلتفرم تلگرام و بله منتشر می‌شود و همچنین سابقه کانال نیز قابل مشاهده است.
در ضمن با استفاده از این بازو می‌توانید بهتر دیده شوید. در واقع در کنار این امکانات، کانال شما در ویترین بله قرار گرفته و معرفی می‌شود.
بازوی «همگام‌ساز»: hamgamsazbot@
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت: 8:09