دانلود و دریافت سریال PCWinSoft 1AV Sound Recorder برای ضبط موزیک و صدا

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

1AV Sound Recorder شرکت PCWinSoft یک برنامه ضبط صدا و یا موزیک, از هر منبعی روی پی سی است که ب ان میتوان موزیک,ها و ترانه ها و یا حتی صدای خود را ضبط کرد.

برای, دانلود, PCWinSoft 1AV Sound Recorder اینجا کلیک کنید و فرم روی صفحه را با وارد کردن نام و فامیل و ادرس ایمیل خود و وارد کردن حروف کپچا در کیس مربوطه کمل و در اخر روی دکمه زیر کیسها کلیک کنید.به صفحه دیگری به شکل زیر هدایت خواهید شد که لینک دانلود, این برنامه را مشاهده خواهید کرد. انرا دانلود, کرده و نصب کنید.پس از اجرای ان برای, نصب, پنجره زیر برای, دریافت, سریال, فعالسازی انرا مشاهده خواهید کرد. تیک پیشفرض که گزینه اول میباشد را نگاه داشته و روی دکمه Next کلیک کنید.پنجره زیر را مشاهده خواهید کرد. ادرس ایمیل خود را در کیس اول وارد کرده و سپس روی دکمه خاکستری زیر کیس ادرس ایمیل کلیک کنید.سپس ایمیلهای خود را چک کنید و ایمیلی که از pcwinsoft.com را دریافت, کرده اید را باز کنید. شماره سریال, برنامه PCWinSoft 1AV Sound Recorder برای, فعالسازی انرا خواهید یافت. دقت کنید که نامی که در بالای این شماره سریال, است بسیار مهم است و همان نامی است که به هنگام کامل کردن فرم اولیه روی سایت PCWinSoft وارد کرده بودید و برای, فعالسازی ان حتما باید به همان صورت که در این ایمیل امده حتی فاصله را برای, فعالسازی همراه با این شماره سریال, وارد کنید.


سپس در پنجره برنامه که به شکل زیر است این نام و شماره سریال, را به ترتیب وارد کنید. و بعد روی دکمه Next کلیک کنید.

توجه داشته باشید که این شماره سریال, دریافت,ی فقط برای شما و پی سی شما میباشد چون از ابتدای تکمیل فرمت درخواست اثر انگشت دیجیتالی پی سی شما ثبت شده و به هنگام نصب و ورود سریال فعالسازی این شماره اثر انگست دیجیتالی چک شده و انرا در کیس مربوطه مشاهده خواهید کرد.


تصاوير پيوست شده
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 2 تاريخ : شنبه 17 آذر 1397 ساعت: 13:52

close
تبلیغات در اینترنت