دریافت سریال Audials Radiotracker Premium برای گوش کردن و ذخیره موزیک رادیوهای دنیا

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

Audials Radiotracker Premium برنامه ای برای, گوش کردن, موزیک, صد هزار رادیو با بیست میلیون موزیک, و ذخیره, انها و سپس گوش کردن, انها بدون کانکشن اینترنت میباشد.

جستجوهای هوشمند اینترنتی Audials امکان یافتن بیست میلیون ترانه را فراهم میسازد و مدیا سنتر ذخیره, انها روی همه دستگاه ها را از طریق کلود مدیریت میکند.

Audials قابلیتهائی بسیار برای, ساختن کلکسیون شخصی موزیک,ها و ترانه ها را نیز فراهم میسازد و میتوان انها را روی پی سی و کلود دانلود ئ ذخیره, کرده و سپس انها را به اسمارتفون و تابلت منتقل کرد.

Audials پایه داده وسیعی داشته و میتوان ایستگاه های رادیوئی را با وارد کردن, نام خواننده یافته و امکان یافتن صد هزار از بهترین ایستگاه های رادیوئی اینترنت را فراهم ساخته و میتوان با بهترین کیفیت ترانه ها و موزیک,ها را در فرمتهای MP3, WMA یا AAC همراه با تگ
ID3 و جلد البوم و تصاویر و کلام انها ذخیره, نمود.

با Audials میتوان به 12 میلیون ترانه و سه میلیون البوم و اثر یک میلیون و 450 هزار هنرمند دسترسی یافته و بعلاوه همزمان میتواند ده ها سایت موزیک, را یافته و با شبکه خود هزاران ایستگاه رادیوئی را نظارت کرده و موزیک,های مورد نظر را بیابد.

همچنین میتوان بسیاری از شکه های تلویزیونی موزیک و بهترین انها را یافت و حتی میتوان موزیکها و ترانه ها را بصورت دسته ای و فقط با یک کلیک ذخیره, نمود و مثلا میتوان موزیکهای پلاتفرمهای محبوب چون Spotify یا Deezer را بدون از دست دادن کیفیت انها و با دکمه ضیط اودیو ذخیره, نمود.

Audials مشکل ضبط و ذخیره مستقیم را با دکمه ای زرد رنگ در اینترفیس برنامه نمایش میدهد.

میتوان تنظیمات Audials را برای, اینترفیس و نمایش و اندازه فونت و زمینه و غیره را شحصی سازی کرد و مد دیسکانکت ان امکان گوش کردن, و مشاهده کتابخانه مولتی مدیا از روی هر ساپورتی و بدون کانکشن اینترنت فراهم میسازد. مینی پلیر ان حتی در زمان وبگردی و یا اجرای برنامه هائی دیگر و فعالیت روی دستگاه به خواندن موزیکها ادامه داده و اگر پی سی به یک تلویزیون متصل باشد میتوان ویدیوها را روی تلویزیون مشاهده نمود.

برای, دانلود Audials Radiotracker Premium 2018 اینجا کلیک کنید یا اینجا کلیک کنید و برای, دریافت, سریال, فعالسازی ان
اینجا کلیک کنید و فرم روی صفحه را با وارد کردن, به ترتیب داخل کیسها اول تعیین جنسیت از منوی کشوئی و سپس نام و بعد نام خانوادگی و و در اخر ادرس ایمیل خود و تیک زدن داخل کیس کوچک و سرانجام کلیک روی دکمه سبز زیر کیسها کامل کرده و سپس ایمیلهای خود را چک کنید. در ایمیل دریافت,ی از Audials AG سریال, ان برای, فعالسازی قید شده است.


تصاوير پيوست شده
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت: 5:17

close
تبلیغات در اینترنت