درآمد آسان Crypto Tab کریپتو تب (استخراج بیت کوین)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

همونطور که میدونید استخراج ارزهای رمزنگاری به سادگی امکان پذیر نیست.

استخراج ارزهای رمزپایه در درجه اول‌ نیازمند تهیه یک کامپیوتر مناسب یا دستگاه قدرتمند ماینینگ است. مسلما تهیه چنین کامپیوتری سرمایه و پول زیادی می خواهد. بنابراین همه افراد قادر به استخراج بیت کوین و سایر ارزها نیستند. اگر چه به نظر می رسد که کریپتو تب برعکس این امر را نشان می دهد. این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا از طریق مرورگر کامپیوتر خودتان، بیت کوین استخراج کنید.

کریپتو تب چیست؟

کریپتوتب یک افزونه و یک مرورگر است که به شما این امکان را می دهد تا به وسیله آن بیت کوین استخراج کنید. برای برداشت، شما میتوانید بیت کوین هایی که از این طریق استخراج کردید را به کیف پول خود منتقل نمایید. برای انتقال، حداقل باید ۱۰۰۰ ساتوشی (معادل ۰.۰۰۰۰۱ بیت کوین) داشته باشید که در حال حاضر قیمت هر بیت کوین تقریبا 6500 دلار.استخراج با کریپتو تب

شما به ۲ صورت می تونید با کریپتوتب بیت کوین استخراج کنید:

۱-افزونه کریپتوتب: در این روش، شما افزونه کریپتوتب را به مرورگر کروم یا فایرفاکس خود اضافه می کنید و تا زمانی که مرورگر شما بر روی صفحه باز است، می توانید با این افزونه بیت کوین استخراج کنید.

۲- مرورگر کریپتوتب: اخیرا شرکت کریپتوتب مرورگی به نام خود ارائه کرده است که ادعا می کند استخراج از طریق آن ۸ برابر سریعتر از افزونه کروم یا فایرفاکس می باشد. در این روش شما باید این مرورگر را دانلود و سپس اجرا کنید. تا زمانی که مرورگر کریپتوتب بر روی صفحه نمایشگرتان باز و فعال باشد، شما می توانید بیت کوین استخراج کنید.

در حال حاضرافزونه و مرورگر کریپتوتب برای اندروید و ویندوز وجود دارد که در لینک زیر قرار داده شده

لینک ثبت نام و دانلود :
https://get.cryptobrowser.site/3994715


تصاوير پيوست شده
  • نوع فایل: png 1.png (265.7 کیلو بایت)
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 15 آبان 1397 ساعت: 12:42