دانلود و دریافت لیسانس Steganos Tuning Pro برای بهینه سازی سرعت ویندوز

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

Steganos Tuning PRO برنامه ای برای سرعت بخشیدن به ویندوز همراه با بروز رسانی مرتب و دائم خود برنامه و ابزارهای گوناگون ان است.

از قابلیتهای Steganos Tuning PRO میتوان از نظارت پی سی از نظر استفاده و دمای سی پی یو و دیگر مد دبیت بالای ان و همچنین حذف فایلهای منسوخ و صرفه جوئی در انرژی و حذف ایمن محتوای سطل اشغال با غیر قابل بازیابی نمودن انها و پاکسازی رجیستری با حذف کلیدهای منسوج و دیفرگ رجیستری و مدیریت داده های مولتی مدیا نام برد.

برای دانلود Steganos Tuning PRO همراه با لیسانس روی این لینک کلیک کنید و سپس روی دکمه نارنجی بالای صفحه کلیک کنید. کنتوری معکوس در گوشه سمت راست این دکمه مهلت دانلود رایگان را به روز و ساعت و دقیقه و ثانیه نمایش میدهد.
به صفحه ای به شکل زیر منتقل خواهید شد. در دو کیس اول بالا ادرس ایمیل خود را وارد کرده و در کیس زیر ان از منوی کشوئی نام کشور خود را در لیست انتخاب کنید و سپس در جلوی سیستم مورد نظر خود که برنامه را برای نصب روی ان دانلود میکنید را تیک بزنید و در دو کیس اخر به ترتیب جنسیت و شغل خود را در منوهای کشوئی انتخاب و سرانجام روی دکمه نارنجی پائین فرم کلیک کنید.تصاوير پيوست شده
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 3 تاريخ : شنبه 28 مهر 1397 ساعت: 4:12