اسکوتر برقی بعدی شما یک ربات است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شرکت Segway Robotis جدیدترین وسیله حمل و نقل کوچک خود به نام Loomo را معرفی کرد. این اسکوتربرقی یک ربات است.
اسکوتر برقی بعدی شما یک ربات است ؛ ربات‌های مختلفی در دنیا ساخته می‌شوند. بعضی صنعتی، بعضی خانگی، بعضی پزشکی و به همین گونه در باقی حیطه‌های زندگی ما حضور دارند. ربات‌هایی که بیشترین استفاده را برای ما دارند، ربات‌های خانگی هستند. ربات‌های خانگی وظیفه انجام کارهای روزانه ما را دارند. بعضی از آن‌ها حتی پا را فراتر گذاشته اند و خارج از خانه نیز به ما کمک می‌کنند. این ربات‌ها جزو بهترین و کارآمدترین اختراع‌های بشر هستند.


این ربات علاوه بر انجام بعضی از کارهای شما وظیفه دیگری نیز دارد. وظیفه او جابه‌جا کردن شما از مکانی به مکان دیگر است. او این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. این ربات تا حدودی مانند R2-D2 فیلم جنگ ستارگان است.


نام این ربات بامزه Loomo است. او می‌تواند همه جا به دنبال شما بیاید تا شما زمانی که نمی‌توانید از او استفاده کنید لازم نباشد خودتان آن را حمل کنید. این ربات باهوش علاوه بر جابه‌جا کردن شما، از شما عکس می‌گیرد و همچنین لحظه‌های جذاب زندگیتان را با گرفتن فیلم ماندگار می‌کند.


Loomo حتی قابلیت دستیار صوتی نیز دارد و می‌توان آن را توسط صدا کنترل کرد. برای کنترل کردن این ربات هنگام عکس گرفتن می‌توانید دست خود را باز و بسته کنید تا او متوجه شود باید از شما عکس بگیرد. البته برای این کار می‌توانید از تکنولوژی کنترل صدا نیز استفاده کنید.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 5 تاريخ : شنبه 28 مهر 1397 ساعت: 4:12