دانلود همراه با سریال VSDC Video Editor Pro بسته نرم افزاری ادیت ویدیو

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

VSDC Pro Video Editor یک بسته نرم افزاری ادیت ویدیو است که از ده ها کدک و فرمتهای ویدیوئی پشتیبانی و دارای افکتهاها و فیلت*های اینستاگرام و ابزار ماسک و غیره است

VSDC Pro Video Editor از تقریبا تمام کدکهای محبوب و فرمتهای ویدیوئی چون AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV و همچنین DVD, HD, GoPro و غیره و فرمتهای صوتی MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR و غیره و فرمتهای تصویری BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF و غیره پشتیبانی میکند.

با VSDC Video Editor Pro میتوان فایلهای ویدیوئی از هر نوع را ساخته و یا ادیت کرد و پروفایلهای از پیش تنظیم شده ان امکان ساختن ویدیو برای ابزارهای جانبی مولتی مدیا و موبایل را فراهم میسازد.

VSDC Video Editor Pro از ویندوزهای XP SP3 تا 10 پشتیبانی میکند و حداقل نیازها برای نصب و استفاده از ان پروسسورهای Intel, Intel, AMD یا پروسسورهائی با حداقل فرکانس 1.5 گیگاهرتز و رزولیشن 1024x768 و رم 256 مگابایت و دایرکت ایکس 9.0S یا بالاتر و حداقل 50 مگابایت فضای ازاد روی هارد است.

برای دانلود VSDC Video Editor Pro نسخه 5.8.9 همراه با سریال فعالسازی ان روی این لینک کلیک کنید و روی صفحه روی دکمه نارنجی بالای صفحه که کنتوری معکوس در سمت راست بالای ان مهلت دریافت رایگان VSDC Video Editor Pro همراه با سریال را به روز و ساعت و دقیقه و ثانیه نمایش میدهد کلیک کنید (تصویر اول زیر). به صفحه دیگری به شکل تصویر دوم زیر منتقل خواهید شد که فرم درخواست است و باید همه کیسهای ان را تکمیل کرده و جلوی سیستم مورد نظر خود را تیک زده و کپچا را اجرا نموده و سپس روی دکمه ای که در زیر کیسها است کلیک کنید.

توجه داشته باشید که برای فعالسازی VSDC Video Editor Pro باید به اینترنت کانکت باشید.
تصاوير پيوست شده
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : شنبه 28 مهر 1397 ساعت: 4:12