به گفته نینتندو فروش Labo انتظارات شرکت را برآورده است

ساخت وبلاگ
چکیده : در اوایل سال جاری نینتندو از Labo رونمایی کرد. با وجود خلاقیت نهفته پشت این محصول و جالب بودن آن بر... با عنوان : به گفته نینتندو فروش Labo انتظارات شرکت را برآورده است بخوانید :
nintendo-labo-640x360 به گفته نینتندو فروش Labo انتظارات شرکت را برآورده است

در اوایل سال جاری نینتندو از Labo رونمایی کرد. با وجود خلاقیت نهفته پشت این محصول و جالب بودن آن برای کاربران، برخی از افراد با زیر سوال بردن تصمیم شرکت در این خصوص آن را طرحی ناموفق دانستند اما ظاهرا این محصول موفق بوده است، یا حداقل مقامات نینتندو این گونه ادعا می‌کنند. رییس بخش آمریکای شرکت نینتندو، Reggie Fils-Aime، هنگام گفتگو با فوربس در پاسخ به این سوال که Labo انتظارات شرکت را برآورده است، پاسخ داد:

قطعا انتظارات شرکت را برآورده است. ما Labo را به عنوان پلت‌فرمی می‌بینیم که فروش آن در آینده نیز ادامه خواهد داشت؛ درست همان‌طور که Brain Age برای کنسول DS عرضه شد و Wii Fit بر روی Wii.

برای کسانی که با Labo آشنایی ندارند باید گفت محصول جدید نینتندو شامل کیت‌هایی مقوایی می‌شود که می‌توان آن‌ها را سر هم بندی کرده و به کنسول سوییچ وصل کرد. از این طرق کاربران می‌توانند بسیاری از اشیا را با آن بسازند. به‌عنوان مثال ویدیوهای فراوانی از تبدیل این کیت‌ها به آلات موسیقی و حتی کنترلر ویلچرهای الکتریکی وجود دارد.

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت: 10:54