دانلود و دریافت لیسانس Kotobee Author برای ویندوز و مک | بلاگ

دانلود و دریافت لیسانس Kotobee Author برای ویندوز و مک

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وبKotobee Author برنامه ای برای ساختن ایبوک یا کتابهای الکترونیکی تعاملی و استاندارد برای تعلیم و یا انتشار است که با پلاتفرمهای بسیاری سازگار میباشد. با Kotobee Author میتوان پرسشنامه هائی مثلا برای امتحانات و گزینه های بینهایت پاسخ ساخته و نتایج را بطور خودکار برای دانش اموزان یا دانشجویان و یا استادان با ایمیل ارسال کرد. بعلاوه میتوان به این کتابهای الکترونیک برند یا لوگوی خود را نیز افزود و همچنین این ایبوکها را به 14 فرمت کتاب الکترونیکی مختلف که شامل EPUB نیز میشود منتقل نمود.

Kotobee Author را میتوان در شانزده زبان استفاده نموده و تمها و دیزانی هائی مورد نظر را برای ایبوکها استفاده نمود. از طرفی میتوان محتوای این ایبوکها را با فناوری DRM محافظت کرد و در نتیجه فقط توسط کاربرانی که اجازه دارند میتوانند به محتوای ان دسترسی داشته باشند.

برای دریافت لیسانس Kotobee Author روی این لینک کلیک کنید و سپس روی صفحه وب فرمی که به شکل زیر است را با وارد کردن نام و ادرس ایمیل خود پر کرده و کپچا را اجرا نموده و داخل اولین کیس کوچک را تیک زده و تیک داخل کیس کوچک دوم را برداشته و سرانجام روی دکمه Register کلیک کرده و سپس ایمیل خود را چک کنید.
دو ایمیل از Kotobee دریافت خواهید کرد که اولی حاوی دو لینک دو ویدیوی دانلود و نصب برنامه و توضیحات اینترفیس ان میباشد و ایمیل دوم با موضوع Your derial number حاوی سریال فعالسازی برنامه و این دانلود ان برای ویندوز و یا مک است.
با کلیک روی لینک دانلو داخل این ایمیل دوم به سایت Kotobee منتقل خواهید شد. در وسط این صفحه دکمه های دانلود برای سیستم ویندوز و یا مک را خواهید یافت. پس از دانلود و نصب انرا با سریال دریافتی به ادرس ایمیل خود فعال کنید.


تصاوير پيوست شده
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 17 تاريخ : شنبه 26 خرداد 1397 ساعت: 8:36