دانلود MakeupDirector Deluxe همراه با سریال فعالسازی برای ارایش و تغییر خطوط چهره و ...

ساخت وبلاگ
چکیده : cyberlink-makeupdirector.jpg MakeupDirector_1.jpg CyberLink برنامه جدید خود به نام MakeupDirector... با عنوان : دانلود MakeupDirector Deluxe همراه با سریال فعالسازی برای ارایش و تغییر خطوط چهره و ... بخوانید :

CyberLink برنامه جدید خود به نام MakeupDirector را که نرم افزاری کامل برای ارایش و یا بهینه سازی عکسهای چهره است را از چندی پیش ارائه کرده است.

MakeupDirector با همکاری شرکت Perfect Corp برای شرکت CyberLink توسعه داده شده و دارای فناوری بازشناسی چهره فوق العاده رئالیستی است تا ارایشهای روی چهره را کاملا بی نقص انجام دهد.

شرکت CyberLink سازنده محصولات مولتی مدیای نواور و شرکت Perfect Corp برای برنامه YouCam Makeup خود شماره یک در دنیا شناخته شده و معروفیت بسیاری دارد. YouCam Makeup برنامه جدید این شرکت است که مخصوص حرفه ای ها در زمینه ارایش میباشد و فناوری بازشناسی چهره این نرم افزار فوق العاده واقعی است و میتواند بیش از صد نقطه در چهره و کارتوگرافی چهره را پیکسل به پیکسل انجام داده و امکان رتوش و تغییر خطوط فرم چهره را فراهم سازد.

در برنامه MakeupDirector نرم افزار Beauty Circle شرکت Perfect Corp که امکان دانلود بسته های ارایشی کامل و یا به اشتراک گذاردن بسته های ارایشی را به کاربر میدهد نیز ادغام شده است.

MakeupDirector کلید موفقیت یک ارایش مجازی کاملا واقعی و صد در صد طبیعی است بطوری که نمیتوان انرا از واقعیت تشخیص داد.

MakeupDirector برنامه ای برای حرفه ای هائی است که مایلند بجای نشان دادن تصاویر به دست امده از مجلات به مشتریهای خود, بهترینها را با نمایش ارایش مجازی انها و با توجه به مشخصات ویژه چهره انان به انها ارائه نمایند.

برای دانلود و دریافت سریال فعالسازی MakeupDirectorنسخه Deluxe روی این لینک کنید و روی صفحه وب در کیسهای فرم پائین صفحه به ترتیب نام و ادرس ایمیل خود و در سومین کیس کد PCF0718 را وارد کنید و سپس روی دکمه نارنجی سمت راست کیسها کلیک کنید.
به صفحه دیگری منتقل خواهید شد که روی ان دکمه دانلود MakeupDirector Deluxe برای ویندوز و در زیر ان سریال فعالسازی ان برایتان نمایش داده خواهد شد. انرا کپی و سیو کنید و زمانیکه برنامه را نصب میکنید این شماره سریال در خواست میشود که باید انرا وارد کنید.
توجه داشته باشید که نرم افزار MakeupDirector Deluxe را باید تا قبل 30 سپتامبر 2018 مطابق با 8 مهرماه 1397 دانلود کرده و انرا تا قبل از 30 نوامبر 2018 مطابق با 9 اذر ماه 1397 با سریال دریافتی فعال کنید.

دانلود ویدیوی MakeupDirector

تصاوير پيوست شده
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 6 تاريخ : شنبه 19 خرداد 1397 ساعت: 22:37