فروش سنسور 120 مگاپیکسلی کانن آغاز شد | بلاگ

فروش سنسور 120 مگاپیکسلی کانن آغاز شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کانن فرآیند فروش سنسور اعجوبه ی ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را رسما آغاز کرده است. این سنسور از طریق سایت شرکت فناوری فاز ۱ به فروش می رسد.
کانن به صورت رسمی فروش سنسورهای جدید خود را آغاز کرده است. شرکت های شخص ثالث می توانند سه سنسور پیشرفته کانن، از جمله اعجوبه ی ۱۲۰ مگاپیکسلی این شرکت را که در مدت اخیر توجه زیادی به خود جلب کرده است، خریداری کنند.
بر اساس گزارش New Camera، علاقمندان و شرکت ها می توانند هر سه سنسور جدید کانن را از طریق سایت توزیع مجازی این شرکت و نیز شرکت فناوری فاز ۱ (Phase 1 Technology Corp ) در نیویورک خریداری کنند. توجه داشته باشید که شرکت فاز ۱ با شرکت دوربین دانمارکی Phase One متفاوت است. سه سنسور جدیدی که امکان خرید آن ها از طریق کانن مهیا شده است عبارتند از سنسور CMOS با رزولوشن فوق العاده بالای ۱۲۰ مگاپیکسل، سنسور شاتر جهانی ۵مگاپیکسل و سنسور CMOS برای عملکرد در نور خیلی ضعیف با کیفیت فول اچ دی.
شرکت فناوری فاز ۱ اعلام کرد:
سنسورهای صنعتی کانن با تکنولوژی پیشرفته ی خود، بعد از دهه ها پیشرفت و توسعه مستمر، عملکرد سطح بالایی را دوباره احیا کرده اند.
رزولوشن بالا از نوع ۱۲۰ مگاپیکسلی
کانن برای اولین بار در سال ۲۰۱۵سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را معرفی کرد و سال بعد از آن، در نمایشگاهی توانایی این سنسور را به نمایش گذاشت.چند ماه قبل کانن در ویدیویی با نگاه عمیق تر، نشان داد که این سنسور با چه جزئیاتی می تواند تصاویر را ضبط کند.
شاتر جهانی ۵ مگاپیکسلی
سنسور CMOS با رزولوشن ۵ مگاپیکسلی کانن، یک شاتر جهانی است که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. برخلاف اکثر سنسورهای بازاری امروزی، این سنسور مشکل اثر رولینگ شاتر را ندارد. مشکل اثر رولینگ شاتر باعث می شودوقتی صحنه ، سوژه ها یا دوربین با سرعت حرکت می کنند، تصویر گرفته شده به صورت خط به خط ضبط شود.
سنسور فوق العاده حساس فول اچ دی
سنسور فوق العاده حساس فول اچ دی کانن در آوریل ۲۰۱۸ معرفی شد. با کمک این سنسور می توانیم در محیط بسیار کم نور همعکس و فیلم ثبت کنیم.
در سال ۲۰۱۶، کانن اعلام کرد قصد دارد در حوزه تجارت فعالیت خود را گسترش دهد و سنسورهای خود را برای اولین بار به شرکت های شخص ثالث عرضه کند. با این تصمیم، کانن در رقابت تنگاتنگی با سونیقرار خواهد گرفت. این شرکت در صنعت سنسور در سطح جهان، سهم بازاری حدود ۵۰درصد از آن خود کرده است. فروش سنسور، بازار گرمی دارد و علاوه بر کانن، شرکت سامسونگهم به رقابت با شرکت سونی برخاسته است و قصد دارد در این رقابت گوی سبقت را از این شرکت برباید.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 7 تاريخ : شنبه 19 خرداد 1397 ساعت: 22:37