عرضه بلندگوی هوشمند سامسونگ در نیمه دوم سال 2018 | بلاگ

عرضه بلندگوی هوشمند سامسونگ در نیمه دوم سال 2018

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خود را که توسط بیکسبی ساخته می شود عرضه خواهد کرد.
عرضه بلندگوی هوشمند سامسونگ در نیمه دوم سال 2018


به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سامسونگ به زودی با عرضه بلندگوی هوشمند خود در نیمه دوم سال 2018 وارد بازار اسپیکرهای هوشمند خواهد شد. این خبر در MWC 2018 توسط رئیس سامسونگ موبایل اعلام شد. شرکت کره ای در حال حاضر در حال ساخت یک اسپیکر (بلندگو) است.


بلندگوی هوشمند آینده، توسط Bixby دستیار هوشمند سامسونگ که در گلکسی S8 و S8 پلاس و به تازگی در S9 و S9 پلاس ارئه شده است، ساخته خواهد شد. به نظر می رسد این اسپیکر بر افراد حرفه ای یا متمول تمرکز خواهد کرد و سعی در رقابت با گزینه های اقتصادی مانند آمازون اکو یا Google Home ندارد. همچنین گزینه ای برای مدل های با قیمت درجه بندی شده وجود دارد که می تواند به یک اسپیکر ارزان تر با ویژگی های کمتر و قیمت معمولی تبدیل شود.


اگر چه جزئیات در مورد این قابلیت هنوز مشخص نشده است، به احتمال زیاد شما قادر خواهید بود که سیستم SmartThing Samsung را با استفاده از دستورات صوتی از طریق بلندگوی Bixby کنترل کنید.


SmartThing اکوسیستم خانه هوشمند سامسونگ است که حسگرها، وسایل خانه و لوازم الکترونیکی را به یک شبکه متصل می‌کند که امکان کنترل آسان تر را ارائه می دهد.


قرار دادن گزینه ای برای کنترل خانه با استفاده از صدای شما ممکن است امیدوارکنننده باشد اما سامسونگ اولین شرکتی نیست که این کار را انجام می دهد. Google Home در حال حاضر امکان کنترل بخش بزرگی از دستگاه های هوشمند خانه از جمله لامپ‌ها، تلویزیون و قفل ها را به شما می دهد.


قیمت دستگاه هنوز مشخص نیست اما خود سامسونگ گزارش کرده است که این اسپیکر حوالی 200 دلار قیمت خواهد داشت. همانطور که گفته شد این اسپیکر از آمازون اکو و Google Home گران تر است اما می تواند از رقیب اصلی یعنی HomePod ارزان تر باشد.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 5 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1396 ساعت: 23:13