ساجار | بلاگ

ساجار

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


در کشور رشد فناوری اطلاعات در دهه اخیر رشد بسزایی داشته است که در برخی موارد قابل باور نیستند. حتی امور اداری چندان راحت تر با دقت بیشتری انجام می شود که شاید در ده سال قبل این موضوع قابل اعلام و باور نبود. حال با این تفاسیراز بهترین وبسایت های حوزه خدمات اداری و دولتی ، سایت های سازمان برنامه و بودجه یعنی ساجات و همچنین سایت ساجار را نام برد.

سایت ساجار که همان سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و اجرایی کشور است به شکلی ساده و البته کامل به راحتی استعلام شرکت های رتبه دار اعم از پیمانکار و مشاور را در اختیار کاربران قرار می دهد. دقت نمایید که فقط با داشتن اطلاعات اولیه شرکت اطلاعاتی جامع از شرکت را بدست می آورید. اطلاعات ارائه شده شامل شماره ثبت ، کد اقتصادی شرکت، آدرس شرکت، محل صدور، نوع گواهینامه اعم از پیمانکار مشاور انفورماتیک و ... ، وضعیت اعتباری و تاریخ صدور و انقضای گواهینامه تشخیص صلاحیت پیمانکاری قابل ارائه هستند.
میتوان به جرات گفت که سایت ساجار یکی از مراجع معتبر برای استعلام رتبه شرکت است. رتبه بندی شرکت در هر شهر یا استان انجام شده باشد در این سایت قابل دیدن و استعلام است. پس این سایت به صورت ملی خدمات ارائه می دهد و اخذ رتبه شرکت در هر مرکز استانی که صورت گرفته باشد مهم نیست و میتوان از چند طریق به اطلاعات آن دسرسی داشت. این نکته قابل بیان است که خریداران شرکت های رتبه دار آماده فروش ، قبل از خرید با مشاوران خرید و فروش رتبه حتما مشاوره نمایید و تنها به استعلام سایت اکتفا نکنند.برای اطلاعات بیشتر یا دریافت خدمات ذیل بر روی عبارات کلیک نمایید.
منبع: مستر گرید
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 15:00